Menu Zamknij

Rozmawiajmy w imię Boże – część I

echo katolickie

Zapraszamy do lektury pierwszej z pięciu części (wstęp do tego cyklu ukazał się w oddzielnym poście) artykułu dotyczącego Dialogu Małżeńskiego, który ukazał się na łamach Echa Katolickiego kilka miesięcy temu. Artykuł jest zatytułowany „Rozmawiajmy w imię Boże”. Artykuł porusza temat tego, że budując relacje małżeńską opłaca się zwracać do Pana Boga* – bo to u niego jest zdeponowana instrukcja obsługi do danej relacji… Zapraszamy do lektury:). Autorem wywiadu jest Monika Lipińska.

* Bóg – nauczyciel zajmujący się nauczaniem jak stosować w naszych domach na co dzień takie wartości jak: Miłość, Mądrość, Pokorę, Przebaczenie, Miłosierdzie, Zrozumienie, Radość itp.

Zachęcamy do prenumeraty Echa Katolickiego które jest partnerem Szkoły Dialogu.